METALURGIJOS KRANAI EKSTREMALIOMS DARBO SĄLYGOMS

Metalurgijos pramonės sektorius kelia itin aukštus reikalavimus kėlimo įrangai – metalurgijos kranai turi būti pritaikyti darbui ekstremaliomis sąlygomis, aukštai temperatūrai ir stipriai vibracijai, užtikrinti krovinio kėlimo tikslumą ir darbuotojų saugumą.

UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo profesionalią kėlimo įrangą metalurgijos sektoriui, atitinkančią individualius metalo gavybos kriterijus. Pažangios funkcijos ir naujausi inžineriniai sprendimai pagerina saugą ir užtikrina našesnius darbo rezultatus.

Metalo pramones kranai

Keldama aukštus tikslumo reikalavimus, UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo modernius kranus, rinkoje vertinamus dėl savo funkcionalumo ir patikimumo. Automatinės krovinių valdymo sistemos garantuoja darbų spartumą ir padeda išvengti prastovų. Inovatyvūs sprendimai užtikrina tikslų krovinio pozicionavimą esant sunkioms darbo sąlygoms. Plati kranų pasiūla realizuoja visas krovos darbų užduotis – dirba su sunkiasvoriais kroviniais ir užtikrina techninės priežiūros efektyvumą.

Sertifikatai

Aukščiausi kokybės reikalavimai

BCE kranai atitinka aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo reikalavimus
Sertifikatai

SUNKAUS DARBO REŽIMO KRANAI

  • Darbas nepalankiomis sąlygomis
  • Maksimalus tikslumas
  • Lengvas valdymas
  • Patikima eksploatacija
  • Patikima apsauga
Suprantame, kad kiekvienas kranas turi atitikti savo paskirtį, t. y. metalurgijos pramonėje naudojama įranga turi įgyvendinti sunkaus darbo režimo reikalavimus. Mūsų ilgametė patirtis metalurgijos sektoriuje leidžia pasiūlyti kranus, užtikrinančius tiksliausius kėlimo rezultatus, mažinančius prastovas ir užtikrinančius jūsų darbuotojų saugumą. Teikiame visapusišką pagalbą kranų priežiūros ir remonto klausimais.