NAFTOS IR CHEMIJOS PRAMONĖS KRANAI – SKLANDŪS KĖLIMO DARBAI

Naftos ir chemijos produktų pramonė neatsiejama nuo dulkių, drėgmės, degių garų ir kenksmingo atmosferos poveikio. Sėkminga sektoriaus veikla paremta tikslingomis užduotimis ir sparčiai vykdomais darbais. Prastovos ar veiklos trikdžiai yra brangiai kainuojančios klaidos.

UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo modernią kėlimo įrangą, pritaikytą darbui ekstremalioms sąlygoms – naftos ir chemijos pramonės kranai padės įveikti gamybos iššūkius, o automatinės valdymo funkcijos užtikrins lengvą kėlimo įrangos valdymą.

Sunkaus darbo režimo kranai yra apsaugoti nuo dulkių, karščio ir korozijos, geba užtikrinti saugią ir efektyvią technikos eksploataciją. Specialūs važinėjantys kranų piltuvai garantuoja darbų spartumą ir efektyvumą, o modernios saugos funkcijos rūpinasi operatoriaus saugumu.

Specialūs cheminiai filtrai apsaugo elektrinius krano valdiklius ir operatorių nuo graužiančių dulkių. Naftos chemijos produktų gamykloms siūlomi sprogimų nesukeliantys kranai, gebantys dirbti su lengvaisiais ir sunkiasvoriais kroviniais.

KRANAI SUDĖTINGOMS DARBO SĄLYGOMS

  • Darbas agresyvios aplinkos sąlygomis
  • Puikios techninės savybės
  • Maksimalus tikslumas
  • Lengvas valdymas
  • Patikima apsauga

„Atsižvelgdami į ekstremalias naftos ir chemijos pramonės darbo sąlygas, siūlome tikslią ir patikimą kėlimo įrangą, padedančią išvengti prastovų ir garantuojančią darbų našumą. Mūsų kranai sukurti darbui nepalankiomis sąlygomis, todėl galite būti tikri dėl operatoriaus saugumo ir ilgalaikės kranų eksploatacijos. Automatinės krovinių valdymo funkcijos užtikrins kėlimo darbų tikslumą.“