STATYBOS PRAMONĖS KRANAI – AUKŠČIO IR GALIOS DERINYS

Nuolatos auganti ir tobulėjanti statybos pramonė reikalauja patikimos ir ilgaamžės kėlimo technikos, pritaikytos darbui su sunkiasvoriais kroviniais ir dideliam kėlimo aukščiui. Sėkmingai sektoriaus veiklai būtinas darbų sklandumas ir techninis tikslumas.

UAB „Baltic Cranes Engineering“ statybos pramonės kranai – tai patikima, tiksli ir saugi įranga, užtikrinanti statybos darbų efektyvumą.

Statybų pramonė neatsiejama nuo tikslingų kėlimo darbų. Darbas su sunkiasvoriais kroviniais reikalauja ne tik tikslumo, bet ir saugumo. UAB „Baltic Cranes Engineering“ supranta jūsų verslo prioritetus ir statybos darbų procesus, todėl siūlo techniką, palengvinančią darbų našumą ir atskirų statybos etapų saugumą.

Automatizuotos valdymo sistemos, pvz., tikslios krovinio padėties nustatymas, užtikrins krovos darbų tikslumą. Optimaliausią aukščio ir keliamosios galios derinį garantuos modernūs bokštiniai kranai. Svarbiausias šių kranų privalumas – itin didelė darbų sparta ir lengvas valdymas.

Sertifikatai

Aukščiausi kokybės reikalavimai

BCE kranai atitinka aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo reikalavimus
Sertifikatai

KĖLIMO SPRENDIMAI STATYBŲ PRAMONEI

  • Didelė keliamoji galia
  • Didelis kėlimo aukštis
  • Universalūs techniniai sprendimai
  • Maksimalus tikslumas
  • Operatyvumas

Statybos pramonės sektoriuje dirbame daugybę metų, todėl galime pasiūlyti optimaliausius kėlimo sprendimus itin sudėtingoms operacijoms. Didžiuojamės sėkmingai įgyvendintais projektais ir teigiamais klientų atsiliepimais. Mūsų patirtis ir technologinė pažanga leidžia pasiūlyti visus statybos pramonės sektoriaus reikalavimus atitinkančią kėlimo įrangą, garantuojančią tikslų krovinių pozicionavimą ir krovos darbų spartumą