Greiferiniai kranai įvairiems pramonės sektoriams

Greiferiniai kranai pritaikomi įvairiems pramonės sektoriams, tačiau dažniausiai naudojami ten, kur keliami itin aukšti darbo rėžimo reikalavimai: energetikoje, statybos pramonėje, naftos ir chemijos pramonėje, jūrų uostuose, mašinų gamyboje, metalurgijoje ir t. t. Greiferiniai kranai gali būti tiltiniai ir ožiniai. Kėlimo įrangos darbas paremtas automatinėmis ir rankinėmis valdymo sistemomis. Pažangios technologijos ir moderni siūbavimo kontrolė užtikrina paprastą ir saugų kėlimo įrangos naudojimą.

Greiferiniai kėlimo įrangai keliami itin aukšti patikimumo ir tikslumo reikalavimai. Moderni kranų valdymo sistema padidina kėlimo darbų našumą ir prailgina įrangos eksploatavimo laiką. Naujausiais inžineriniais sprendimais paremta siūbavimo kontrolė užtikrina kėlimo procesų tikslumą ir patikimą apsaugą nuo išorinių kliūčių. Taip ne tik spartinama darbų plėtotė, bet ir užtikrinama efektyvi įrangos apsauga, mažinanti techninės priežiūros poreikį.

Patikimumas ir tikslumas

Didieji pramonės sektoriai reikalauja maksimalaus kėlimo darbų tikslumo ir vykdomos veiklos operatyvumo, t. y. prastovos ir kėlimo technikos trikdžiai kelia grėsmę sektoriaus plėtrai. Greiferiniai kranai naudojami kėlimo darbų sklandumui užtikrinti. Moderni krovinio siūbavimo valdymo sistema leidžia išnaudoti maksimalią krano galią. Kėlimo įranga yra lengvai ir tiksliai valdoma, garantuoja efektyviausias sąlygas techninės priežiūros sąnaudų taupymui.

Techninė charakteristika

Keliamoji galia iki 200 t
Anga iki 50 m
Kėlimo aukštis iki 100 m
Darbo rėžimas (ISO) M3..M8
Kėlimo greitis iki 160 m/min
Talės pervažiavimo greitis iki 100 m/min
Krano pervažiavimo greitis iki 140 m/min
Valdymas radijo valdymo sistema arba operatoriaus kabina
Darbinė aplinka patalpose arba lauke
Darbo temperatūra -50 … +70 °C