Tvirtos konstrukcijos ožiniai kranai

Vienos arba dviejų sijų ožiniai kranai, kurių keliamoji galia siekia 200 tonų, naudojami automobilių gamybos, geležinkelio stočių, uostų, aviacijos, energetikos pramonėje ir kituose pramonės sektoriuose, kuriuose teikiamos krovimo, iškrovimo ir krovinių sandėliavimo paslaugos.

Vertinant kėlimo įrangos atramų konstrukcijas, ožiniai kranai skiriami į dvi grupes: su A arba „gembės“ tipo atramomis. Ožiniai kranai su A tipo atramomis naudojami darbui su sunkiais kroviniais ir tuo atveju, jei krovinio valdymui būtinas geras matomumas iš viršaus arba nėra galimybės krano valdyti nuo žemės. Kėlimo darbai vykdomi iš operatoriaus kabinos arba naudojant radijo bangas. Ožiniai kranai su gembinio tipo atramomis naudojami ilgų krovinių kėlimui ir jų transportavimui. Moderni konstrukcija leidžia manipuliuoti ilgu kroviniu ant trumpos gembės ir sutrumpina vykdomų operacijų trukmę. Ožiniai kranai su gembinio tipo atramomis naudojami metalo pardavimo ir sandėliavimo įmonėse, kur krovinio ilgis siekia 12 ir daugiau metrų.

Tikslumas ir darbų sparta

Itin tvirti ožiniai kranai užtikrina efektyviausias darbo sąlygas, dirbant su sunkiasvoriais ar ypatingo tikslumo reikalaujančiais kroviniais. UAB „Baltic Cranes Engineering“ projektuojami ir montuojami ožiniai kranai užtikrina kėlimo darbų tikslumą ir spartumą, kėlimo įrangos patvarumą ir tikslią krovinio kontrolę. Individualiems pramonės sektoriams siūlomi konkrečioms kėlimo operacijoms pritaikyti ožiniai kranai, garantuojantys krovinio pozicionavimo tikslumą.

Techninė charakteristika

Keliamoji galia iki 200 t
Anga iki 50 m
Kėlimo aukštis iki 20 m
Gembės iki 15 m
Darbo rėžimas (ISO) M3…M8
Kėlimo greitis 40 m/min
Talės pervažiavimo greitis iki 60 m/min
Krano pervažiavimo greitis iki 120 m/min
Valdymas pakabinamas pultas, radijo valdymo sistema arba operatoriaus kabina
Darbinė aplinka patalpose arba lauke