Gembiniai kranai optimaliems kėlimo sprendimams

Gembiniai kranai naudojami darbo vietų įrengimui, specializuotų įrenginių aptarnavimui ir efektyviam darbui prie staklių. Kėlimo įranga užtikrina gamybinėse linijose, remonto dirbtuvėse ir sandėliuose vykdomų kėlimo darbų spartumą ir tikslumą. Kranai gali būti naudojami atskirai arba drauge su didesne kėlimo įranga kaip pagalbinė priemonė. Gembiniai kranai nereikalauja sudėtingos priežiūros, yra greitai ir lengvai montuojami.

UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo dviejų tipų gembinius kranus: su kolona (tvirtinamus į grindis arba pamatą) ir be kolonos (tvirtinamus prie sienos arba pastato g/b kolonos). Gembiniai kranai su kolona skirti kroviniams kelti uždarose patalpose ir atvirose erdvėse. Strėlės posūkio kampas siekia 360°. Gembiniai kranai be kolonos skirti gamybinėms patalpoms, kuriose yra daug įrengimų. Minėtoji kėlimo įranga užtikrina optimaliausias sąlygas krovinio manevravimui ir efektyviam erdvės išnaudojimui.

Tikslumas ir saugumas

Modernios technologijos ir naujausi inžineriniai sprendimai užtiktino kėlimo įrangos saugumą ir tikslumą. Gembiniai kranai komplektuojami su „SWF Krantechnik“ kėlimo mechanizmais (talėmis), išsiskiriančiais patikima valdymo kontrole ir optimaliu erdvės išnaudojimu. Drauge su gembiniais kranais gali būti naudojamos rankinės arba elektrinės kėlimo talės, galinčios dirbti su įvairaus svorio kroviniais. Tvirtos konstrukcijos kėlimo mechanizmai užtikrina maksimalią kranų eksploatacijos saugą.

Techninė charakteristika

Keliamoji galia iki 5 t
Siekis iki 12 m
Kėlimo aukštis iki 40 m
Darbo rėžimas (ISO) M3..M6
Kėlimo greitis iki 8 m/min
Talės pervažiavimo greitis iki 20 m/min
Posūkio mechanizmas mechaninis arba elektrinis
Valdymas pakabinamas pultas arba radijo valdymo sistema
Darbinė aplinka patalpose arba lauke
Darbo temperatūra -20 … +50 °C