MAŠINŲ GAMYBOS KRANAI – TIKSLŪS KĖLIMO SPRENDIMAI

Transporto priemonių gamybos pramonė – tai patikima techninė įranga ir tikslingai dirbanti komanda. Sėkmingam gamybos linijos veikimui būtina struktūruota procesų plėtra ir efektyvus gamybos įrenginių valdymas. Bet kokie gamybos trikdžiai kelia rimtų iššūkių visai bendrovei. UAB „Baltic Cranes Engineering“ tikslas – teikti modernią kėlimo įrangą, atitinkančią mašinų gamybos pramonės tikslus ir padedančią įveikti bet kokius gamybos iššūkius.

Ilgametė UAB „Baltic Cranes Engineering“ patirtis ir nuolatinė plėtra padėjo nustatyti optimaliausius kėlimo įrangos tikslus. Bendrovė siūlo profesionalią kėlimo įrangą, pritaikytą darbui su įvairaus svorio apkrovomis.

Mašinų gamybos kranai užtikrina operacijų spartumą ir realizuoja skirtingos apimties ciklų struktūrą. Plati kranų pasiūla pritaikyta skirtingiems krovos darbams: kėlimo įranga naudojama automobilių ar jų dalių surinkimui, plieno ritinių perkėlimui ir jų vyniojimui, mašininių dalių presavimui ir t. t.

Sertifikatai

Aukščiausi kokybės reikalavimai

BCE kranai atitinka aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo reikalavimus
Sertifikatai

OPTIMALIAUSI KĖLIMO SPRENDIMAI

  • Stabilumas
  • Produktyvumas
  • Maksimalus tikslumas
  • Darbas su įvairiasvoriais kroviniais
  • Tikslaus griebimo įtaisai
„Mes suprantame, kad mašinų gamybos pramonė – tai techninio stabilumo reikalaujantis gamybos sektorius, kurio efektyvumui būtina tvirta, patikima ir tiksli kėlimo įranga, sumažinanti prastovų tikimybę. Itin patogi valdymo sistema užtikrina techninių procesų funkcionalumą ir sistemingą jų kontrolę. Unikalūs sprendimai pritaikomi kasdieniams kėlimo darbams
ir individualiems krovos sprendimams.“