Lengvųjų konstrukcijų kranai visoms gamybos linijoms

Lengvųjų konstrukcijų kranai skirti darbui su lengvaisiais kroviniais (iki 2 tonų). Kėlimo įranga išsiskiria lanksčiomis montavimo sąlygomis ir surinkimo darbų spartumu, todėl lengvųjų konstrukcijų kranai plačiai naudojami įvairiose pramonės srityse. Kranų gamybai naudojamas stiprus ir lengvas aliuminis, užtikrinantis kėlimo įrangos ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Modernios kranų konstrukcijos padeda sumažinti prastovų skaičių, be to, lengvas aliuminio rėmas sumažina pasipriešinimą riedėjimui. Patogi ir ergonomiška lengvųjų konstrukcijų kranų valdymo sistema užtikrina krovinio pozicionavimo tikslumą ir darbų našumą. Vienabėgiai, vienos ir dviejų sijų modeliai išsiskiria įvairiatipėmis bėgių konfigūracijomis ir kėlimo darbų universalumu, todėl gali būti naudojami visuose gamybos etapuose.

Sklandumas ir tikslumas

Lengvųjų konstrukcijų kranai užtikrina kėlimo darbų sklandumą ir tikslumą. Įranga dirba itin greitai ir tyliai. UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo itin platų kranų profilių pasirinkimą ir lanksčias kėlimo įrangos surinkimo galimybes. Lengvųjų konstrukcijų kranai vertinami dėl itin trumpo montavimo laiko ir tikslingo prastovų mažinimo. Modernios aliuminio konstrukcijos išsiskiria nepriekaištinga kokybe ir ilgaamžiškumu. Be to, kranai nereikalauja sudėtingos priežiūros ir didelių eksploatacijos išlaidų.

Techninė charakteristika

Keliamoji galia iki 2 t
Kėlimo aukštis iki 10 m
Darbo rėžimas (ISO) M3…M5
Kėlimo greitis iki 8 m/min
Talės pervažiavimo greitis iki 20 m/min
Valdymas pakabinamas pultas, radijo valdymo sistema
Darbinė aplinka patalpose
Darbo temperatūra -10 … +40 °C