Modernūs kranai su magnetais ir specialiais griebtuvais

Kranai su magnetais ir specialiais griebtuvais naudojami įvairiuose pramonės sektoriuose, kuriuose reikalaujama pozicionavimo tikslumo. Kranai su magnetais paprastai naudojami plieno transportavimui metalurgijos pramonėje. Kėlimo įranga su specialiais griebtuvais naudojama metalo, popieriaus, aviacijos ir kt. pramonės srityse.

Maksimalų tikslumą užtikrinanti kėlimo įranga projektuojama atsižvelgiant į individualius pramonės sektoriaus reikalavimus, siekiant realizuoti efektyviausias eksploatacijos sąlygas ir užtikrinti darbų sklandumą ir saugumą. Moderniųjų kranų su magnetais ir specialiais griebtuvais konstrukcija atitinka tarptautinių kėlimo įrangos standartų reikalavimus. UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo maksimalų saugumą užtikrinančius kranus, pasižyminčius itin patogia valdymo sistema. Pažangios automatizavimo funkcijos, pvz., krovinio siūbavimo valdymas ir padėties nustatymas, padeda pasiekti maksimalius našumo rodiklius.

Darbų našumas ir pozicionavimo tikslumas

UAB „Baltic Cranes Engineering“ projektuojami kranai su magnetais ir specialiais griebtuvais užtikrina kėlimo darbų efektyvumą ir lankstumą. Kėlimo įranga gali būti pritaikoma įvairiems pramonės sektoriams. Vienas svarbiausių šių kranų privalumų – maksimali darbų plėtotė ir krovinio pozicionavimo tikslumas. Įranga projektuojama taip, kad remonto darbai padėtų išvengti ilgų prastovų ir padidintų techninių darbų spartą. Naujausi inžineriniai sprendimai užtikrina nepriekaištingas kranų eksploatacijos sąlygas.

Techninė charakteristika

Keliamoji galia iki 200 t
Anga iki 40 m
Kėlimo aukštis iki 100 m
Darbo rėžimas (ISO) M3…M8
Kėlimo greitis iki 20 m/min
Talės pervažiavimo greitis iki 40 m/min
Krano pervažiavimo greitis iki 120 m/min
Valdymas radijo valdymo sistema arba operatoriaus kabina
Darbinė aplinka patalpose arba lauke
Darbo temperatūra -50 … +70 °C