NOVATORIŠKI LOGISTIKOS IR GELEŽINKELIŲ KRANAI

Transporto pramonės ir logistikos sektorius – viena sparčiausiai besivystančių pramonės sričių, reikalaujanti tikslingos darbų kontrolės ir patikimos darbų įrangos. Ilgametė UAB „Baltic Cranes Engineering“ patirtis ir artimas bendradarbiavimas su logistikos bendrovėmis iškėlė griežtus reikalavimus techninės įrangos sprendimams. Logistikos ir geležinkelių kranai – tai aukšti patikimumo rodikliai, tikslūs ir greiti kėlimo darbai ir efektyvus sąnaudų valdymas. Novatoriškos technologijos ir individualių užduočių realizacija leidžia dirbti su įvairių matmenų ir skirtingo svorio kroviniais.

UAB „Baltic Cranes Engineering“ veikla paremta nuolatiniu tobulėjimu ir inovacijų diegimu, todėl bendrovė siūlo modernius sprendimus krovos darbų efektyvumui. Sėkmingai logistikos ir geležinkelių sektoriaus plėtrai keliami tikslumo, patikimumo ir saugumo reikalavimai – BCE kėlimo įranga išsiskiria patogiu ir funkcionaliu valdymu ir aukščiausiais eksploatuojamos įrangos saugumo rodikliais.

Sertifikatai

Aukščiausi kokybės reikalavimai

BCE kranai atitinka aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo reikalavimus
Sertifikatai

TIKSLŪS TRANSPORTO PRAMONĖS KROVOS DARBAI

  • Modernios technologijos
  • Patikimumas
  • Produktyvumas
  • Maksimalus tikslumas
  • Universalūs sprendimai

„Siūlome universalius ir individualius kėlimo sprendimus, pritaikytus logistikos ir geležinkelių pramonės sektoriaus darbų sklandumui ir efektyvumui. Novatoriški įrengimai ir profesionali kėlimo technika optimizuos krovos darbų našumą ir padės pasiekti produktyvesnių rezultatų. Siūlome moderniausias kėlimo įrangos technologijas maksimalios darbų vertės sukūrimui ir efektyviai plėtrai.“