Energetikos kranai – optimalūs kėlimo sprendimai

Sėkmingai energetikos sektoriaus plėtrai reikalinga patikima ir ilgaamžė kėlimo įranga, garantuojanti darbų tikslumą. UAB „Baltic Cranes Engineering“ siūlo modernius ir patikimus kranus universaliems kėlimo darbams ir specialiosios technikos reikalaujantiems sprendimams – energetikos kranai užtikrina patikimą krovinių kontrolę, darbų tikslumą ir saugumą.

Ilgalaikė UAB „Baltic Cranes Engineering“ patirtis energetikos sektoriaus pramonėje leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus individualioms kėlimo užduotims – didelės kėlimo galios ir maksimalaus tikslumo kranai pritaikyti sudėtingoms darbo sąlygoms ir specialių atsargumo priemonių reikalaujančiai darbinei aplinkai. Darbų tikslumą užtikrina modernios technologijos ir unikalūs įrangos valdymo sprendimai – darbinių ribų reguliavimas, padėties nustatymas, siūbavimo kontrolė ir t. t.

BCE supranta, kad nemažiau už darbų efektyvumą yra svarbus darbuotojų saugumas, todėl novatoriški sprendimai užtikrina saugią įrangos eksploataciją: kėlimo sistemos geba atlaikyti didžiulius svorius ir dirbti sudėtingomis sąlygomis, nesukeldamos žalos darbuotojams, aplinkai ir kitai eksploatuojamai įrangai.

IŠŠŪKIŲ NEBIJANTI KĖLIMO ĮRANGA

  • Kėlimo darbų efektyvumas
  • Patikima ir ilgaamžė įranga
  • Universalūs sprendimai
  • Aukščiausia kokybė
  • Maksimali sauga

„Mes suprantame energetikos pramonės reikmes, todėl galime pasiūlyti visus jūsų lūkesčius atitinkančią kėlimo įrangą. Ilgų prastovų nereikalaujantys kranai padidins darbų našumą ir pasirūpins jūsų saugumu. Moderni kėlimo technika pritaikoma konkrečiai veiklai ir individualioms užduotims. Mažesnio svorio kėlimo darbams siūlome gembinius ir vienos sijos kranus.“