Portaliniai kranai efektyviausiems krovos sprendimams

Portaliniai kranai skirti darbui su įvairių svorių ir skirtingų gabaritų kroviniais. Paprastai portalinė kėlimo įranga statoma upių ir jūrų uostuose ir naudojama birių ir negabaritinių krovinių perkrovimui iš laivų ir į laivus. Itin dažai portaliniai kranai naudojami laivų statyklose ir laivų remonto vietose – ten, kur kėlimo įrangai keliami itin aukšti tikslumo reikalavimai.

Naudojami technologiniai sprendimai

Kvalifikuota UAB „Baltic Cranes Engineering“ komanda turi ilgametę patirtį portalinių kranų priežiūros, remonto ir modernizacijos darbuose. Siekdami nuolatinio tobulėjimo ir realizuodami sudėtingiausius klientų užsakymus, BCE meistrai diegia inovatyvius sprendimus, užtikrina darbų kokybę ir numatytos veiklos sklandumą. Portalinių kranų valdymo sistemas ir pavaras (reduktorius, motoreduktorius) tiekia SIEMENS kompanija.

Tikslumas ir darbų sklandumas

Priklausomai nuo konkrečių kėlimo užduočių, portaliniai kranai gali būti įvairių dydžių, naudojami darbui su vidutinio svorio ir sunkiasvoriais kroviniais. Svarbiausias portalinių kranų tikslas – užtikrinti uostuose ir dirbtuvėse vykdomų darbų sklandumą ir sumažinti prastovų skaičių. Modernūs inžineriniai sprendimai realizuoja individualius klientų poreikius. Patogi kėlimo įrangos valdymo sistema padeda išvengti pozicionavimo klaidų ir padidina krovos darbų spartą.